O mnie

Lekarz ma tylko jedno zadanie: wyleczyć chorego. Jaką drogą to osiągnie, jest rzeczą obojętną - Hipokrates (460–377 p.n.e.)

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny, specjalistą chorób dzieci oraz specjalistą żywienia. W 2003 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych- doktorat z endokrynologii i medycyny nuklearnej. Od kilkunastu lat zajmuję się leczeniem dzieci, w tym także dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju (współpracuję z organizacjami zajmującymi się leczeniem takich schorzeń, m.in. z Fundacją Synapsis i Synergis w Warszawie). W swojej pracy korzystam ze zdobyczy nowoczesnej medycyny konwencjonalnej oraz zasad medycyny naturalnej- tradycyjnej medycyny chińskiej oraz medycyny wg św. Hildegardy z Bingen.
Medycyna naturalna bardzo często skuteczna jest tam, gdzie medycyna akademicka najczęściej zawodzi - tj. w schorzeniach przewlekłych. Ponadto medycyna naturalna ma także aspekt profilaktyczny- stosowanie w codziennym życiu jej prostych zasad pozwala uniknąć zachorowania.

W moim gabinecie szczególnie polecam zabiegi regenerujące zdrowie i wzmacniające odporność dzieci i dorosłych przy użyciu akupunktury, laseropunktury, moksoterapii i baniek lekarskich, terapii lampą Bioptron oraz porady dietetyczne, a także leczenie pijawkami.

Niniejsza strona została stworzona z myślą o Państwa wygodzie, zapraszam do zapoznania się z jej zawartością.

dr n. med. Magdalena Turowska

Najwyższą sztuką medyczną jest zapobieganie chorobie

(przysłowie chińskie)